Pilisi Református Egyházközség

Újság, énekeskönyv

pilis.reformatus.hu 2009

Békekövet

Gyülekezeti újságunk a változó időpontban megjelenő, ingyen kapható Békekövet.

Az első szám 2004 szeptemberében készült, azóta külsőségekben változott, azonban színvonala megtartotta  és továbbra is tartja magas szintjét, az újság nemcsak gyülekezeti, hanem városi médiumként is kiemelkedő.

A Békekövet első öt évfolyamának tördelését Bácsi Zoltánnénak köszönhetjük, aki fáradságos munkával készítette újságunkat.

2009 és 2012 között a főszerkesztői munkát Varju Zoltán, illetve P.Fné Andrási Györgyi végezte.

Jelenlegi főszerkesztő: Jakab Ilona

Tördelőszerkesztő: Varju Zoltán gondnok.

Felelős kiadó: Morva Ákos lelkipásztor.

A Békekövet az alábbi linkre kattintva letölthető (X. évf. 3. szám).

Az újság címlapja 2004  és 2009 között

A Békekövet jelenlegi kinézete

A fájl megtekintéséhez Adobe Reader szükséges

Fontos tudnivaló: Ha elszeretnénk menteni a fájlt, a hivatkozásra jobb egérrel kattintva kattintsunk a „link mentése másként” vagy „hivatkozás mentése más néven” gombra.

2011. Húsvét (VIII. évfolyam, 1. szám)

2011. Pünkösd (VIII. évfolyam, 2. szám)

2011. Reformáció (VIII. évfolyam, 3. szám)

2011. Karácsony (VIII. évfolyam, 4. szám)

2012. Húsvét (IX. évfolyam, 1. szám)

2012.  Reformáció (IX. évfolyam, 2. szám)

2012.  Karácsony (IX. évfolyam, 3. szám)

2013.  Böjt (X. évfolyam, 1. szám)

Énekeskönyv

A Zengjen Hálaének nevű, saját gyülekezeti énekeskönyvünk 2012. szeptember 30-án jelent meg.

A borítót Varju Zoltán gondnok készítette, felelős kiadója Morva Ákos lelkipásztor, szerkesztője Somogyi Csaba kántor. A képen a templomunk és tornyunk látszódik, az előttük lévő lépcső és tér mai formáját 2011-ben nyerte el.

A könyvben összesen 267 ének szerepel, mely 12 énekeskönyv anyaga alapján összeállítva.

Az énekeskönyv belső körű használatra ajánlott, semmilyen anyagi haszon nem származik belőle senkinek.

A fájl megtekintéséhez Adobe Reader szükséges

2013.  Húsvét (X. évfolyam, 2. szám)

Szövegdoboz:       100 éves a